Współpraca Jaguara z magazynem Wallpaper

Jaguar Race Car C Type Sports Car  - emkanicepic / Pixabay

Tegoroczna nagroda Wallpaper Design Awards, we współpracy z firmą Jagaur, trafiła do najlepszych projektantów, niezależnie od tego, czy patrzyli na niezwykłą architekturę, dopracowane projekty produktów, czy też na przyjazne dla życia detale.

Przedstawiciele Jaguara byli obecni na prestiżowej ceremonii wręczenia nagród w Sorting Office w Londynie 9 stycznia 2008 roku, a także poparli głos czytelników na „Najlepszy wynalazek w ruchu”.

Nie jest to jedyny przykład współpracy marki motoryzacyjnej (patrz www.highgear.com.pl ) z prasą.

Jaguar C.J. Dyrektor Marketingu O’Donnell powiedział: „Jaguar słynie z projektowania niezwykłych, nowoczesnych i pięknych sportowych sedanów. Design jest na czele naszej działalności i jesteśmy dumni ze współpracy z Wallpaper Magazine, aby odkryć i nagrodzić najlepszy projekt roku. Dołączenie do Jaguara – Tapeta to coś w rodzaju idealnego małżeństwa. Jaguar to luksusowa marka, która charakteryzuje się pięknymi i szybkimi samochodami, natomiast Wallpaper dopełnia jej niepowtarzalne spojrzenie na światowe wzornictwo, wnętrza, modę i podróże.”

„Kiedy dwie globalne marki o silnej tradycji wzorniczej przyciągają wyrafinowaną publiczność, powstają idealne synergie dla wzajemnej współpracy. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Wallpaper przy tym projekcie, dzięki czemu Jaguar i magazyn Wallpaper będą mieli jeszcze większą publiczność”.

Nagrody za wzornictwo przyznawane są w kategoriach architektura, projektowanie wnętrz, moda i uroda, media i podróże i były oceniane przez uznane na całym świecie jury, w skład którego weszli Tadao Ando, ​​André Balazs, Wong Kar Wai, Langlands + Bell, Patricia Urquila i Donatella Versace.